بیت‌دیفندر، کسپرسکی و سیمانتک، برنده‌ی جایزه‌ی برترین آنتی‌ویروس‌های سال ۲۰۱۷

 

سازمان آزمایش آنتی ویروس، پس از انجام تحقیقات در طول ۱۲ ماه گذشته، بهترین نرم افزارهای امنیتی سال ۲۰۱۷ را اعلام کرد. بی تردید، برندگان بزرگ این جوایز، یعنی بیت دیفندر، کسپرسکی و سیمانتک، همان فروشندگانی هستند که صنعت آنتی ویروس را در دهه ی گذشته رهبری می کنند. این آزمایش ها، در مجموع ۲۱ محصول امنیتی برای کاربران انتهایی و ۱۶ راه حل شرکتی برای ویندوز را شامل می شد، درحالی که برای اندروید، ۳۱ برنامه ی مختلف مورد ارزیابی قرار گرفت.


جایزهی بهترین محافظت برای مشتریان به بیت‌دیفندر و سیمانتک می‌رسد و همین دو شرکت، محافظت از شرکت‌های بزرگ را نیز برعهده دارند. این سازمان می‌گوید، محصولاتی مانند امنیت اینترنت بیت‌دیفندر، امنیت نقطه‌ی انتهایی بیت‌دیفندر، امنیت نورتون سیمانتک و امنیت نقطه‌ی انتهایی سیمانتک، عملکرد چشمگیری را در آزمون ۲۰۱۷ به‌دست آوردند.


جایزهی بهترین عملکرد در سال ۲۰۱۷ برای مصرف‌کنندگان و شرکت‌ها، به لطف عملکرد بی‌عیب و نقص در طول سال، مجددا به بیت‌دیفندر و کسپرسکی می‌رسد. محصولات بیت‌دیفندر و کسپرسکی، با حداقل کاهش منابع سیستم در طی یک دوره‌ی آزمون یک ساله، محافظت بیشتری را از سیستم‌های مشتریان داشته‌اند.


کسپرسکی همچنین جایزه‌ی بهترین قابلیت استفاده در سال ۲۰۱۷ را برای مصرف‌کنندگان و کاربران شرکت‌های بزرگ دریافت کرد، درحالی‌که هر دو تولیدکننده‌ی امنیتی روسیه و بیت‌دیفندر از لحاظ ترمیم سیستم‌های به خطر افتاده، در بالای جدول قرار داشتند. این موسسه‌ی آزمایشی آلمانی می‌گوید: «به همین دلیل است که در موارد اضطراری، به‌دست آوردن کنترل سیستم‌های آلوده در اسرع وقت اهمیت دارد.»


و در آخر، بیت‌دیفندر و سیمانتک به ترتیب به لطف برنامه‌های امنیت موبایل بیت‌دیفندر و امنیت موبایل نورتون سیمانتک و پس از مسدود کردن بدافزارها و محافظت از دستگاه‌های تلفن همراه، برنده‌ی جایزهی بهترین برنامه‌های امنیتی اندروید شدند. بنابراین، اگر شما به دنبال آنتی‌ویروس جدید برای محافظت از رایانه یا تلفن همراه اندروید خود هستید، این جوایز باید انتخاب را برای شما راحت‌تر کند، زیرا اینها تقریبا بهترین محصولات امنیتی هستند که می‌توانید این روزها دریافت کنید.
 

منبع

پست‌های مشابه

Leave a Comment